SSS

Genel
Paket seçiminize göre 2 kişinin, 3 öğün yemeğini hazırlaması için gerekli olan tüm gıda malzemeleri, 3 farklı tarif kartı, yemeğin hazırlık ve pişirme aşamasında yardımcı olacak bazı malzemeler ve daha fazlası...
Her pazartesi haftanın menülerini e-posta adresinize gönderiyoruz. Cuma günü, 12:30’a kadar, teslimatınızı ertelemediğiniz ya da aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece, seçmiş olduğunuz gün ve saatte yenilenen paketiniz size ulaşacaktır.
Yemek yapmayı bilmeseniz bile; adım adım görseller ile anlatılmış, pratik tariflerimiz sayesinde yemeğinizi keyif alarak yapabilirsiniz. Her hafta yeni teknikler öğrenecek ve kısa sürede yemek yapma bilginizin nasıl ilerlediğine tanık olacaksınız.
Tarifler dahilinde bulunan malzemeleri, sadece kullanacağınız miktarlarda paketleyip size iletiyoruz. Tüm malzemeleri marketten tek tek satın almanız durumunda sepet tutarınız, bir haftalık Taze Şef paket tutarından daha yüksek olacaktır.
Siz iptal etmediğiniz sürece abonelğiniz her hafta Cuma günü 12:30'da otomatik olarak yenilenecek ve kayıtlı kredi kartınızdan abonelik ücretiniz çekilecektir.
Müşteri hizmetleri ile web sitemizin sağ alt köşesinde bulunan “Canlı Destek” ten, (0216) 574 5 574 ya da destek@tazesef.com üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Teslimat bilgileri aşamasında, arkadaşınızın adres ve iletişim bilgilerini bizimle paylaşmanız durumunda, Taze Şef paketi arkadaşınıza teslim edilecektir.
+20 paket siparişleriniz için info@tazesef.com üzerinden talebinizi iletmenizi rica ederiz.
Paketlemede kullandığımız tüm malzemeler gıda paketleme yönetmeliklerine uygun ve geri dönüşümlüdür. Mahallenizde bulunan geri dönüşüm kutularına gönül rahatlığı ile atabilirsiniz. İzolasyon malzemelerini ve ice-packleri tekrar kullabilirsiniz. Taze Şef kutusunu üzerinde işaretlenmiş yerlerden keserek ve içine izolasyon malzemesini kesip yerleştirerek “Kedi Evi” ne dönüştürebilirsiniz. Sokağınızda uygun bir yere koyacağınız “Kedi Evi” ile kediler için sıcak bir yuva sağlamanızı rica ederiz.
Hesabım
İlk siparişiniz sonrası pazartesi günü, bir sonraki haftanın menüleri e-posta adresinize gelecektir. Her hafta cuma günü, 12:30’a kadar, teslimatınızı ertelemediğiniz ya da aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece, seçmiş olduğunuz gün ve saatte yenilenen paketiniz size ulaşacaktır.
www.tazesef.com’ a üye girişi yaptıktan sonra, Hesabım sayfanızdaki Abonmanlık Bilgilerim bölümünde bulunan, “Bir Hafta Ertele“ tuşuna basarak teslimatınızı erteyebilirsiniz. Ertelediğiniz haftanın paket ücreti kredi kartınızdan tahsil edilmez. (Bu işlemi her Cuma 12:30'dan önce yapmanız durumunda bir sonraki haftanı teslimatı için geçerli olacaktır. Cuma 12:30'dan sonra erteleme yapmanız durumunda bir sonraki haftanın paketi size teslim edilir, takip eden haftanın paketi teslim edilmez ve ücreti size yansıtılmaz.)
www.tazesef.com’ a üye girişi yaptıktan sonra, Hesabım sayfanızdaki Abonelik Bilgilerim bölümünde bulunan, “Aboneliği İptal Et“ tuşuna basarak aboneliğinizi durdurabilirsiniz.
Teslimat tarihi ve adresinde yapacağınız değişiklikler için bize Canlı Destek’ten yazabilir ya da 0216 5745574’den bize ulaşabilirsiniz.
Taze Şef, ödeme altyapı sağlayıcısı olarak Wirecard Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.’nin hizmetlerinden yararlanmaktadır. BDDK tarafından lisanslı ve bir güvenlik standardı olan PCI DSS Level 1 sertifikasına sahip Wirecard hakkında detaylı bilgiye www.wirecard.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
Abonelik başlangıcınızda ilk paket tutarınız kredi kartınızdan tahsil edilir. Devam eden haftalarda, paket tutarı her Cuma 12:30’da kredi kartınızdan tahsil edilir. (aboneliğinizi iptal etmediğiniz ya da teslimatınızı ertelemediğiniz sürece)
www.tazesef.com’ a üye girişi yaptıktan sonra, Hesabım sayfanızdaki Genel Bilgilerim bölümünden düzenleme yapabilirsiniz.
www.tazesef.com’ a üye girişi yaptıktan sonra, Hesabım sayfanızdaki Siparişlerim bölümünden inceleyebilirsiniz.
Teslimat
Teslimatlarımız ücretsizdir.
Şimdilik sadece İstanbul’da hizmet veriyoruz.
Anadolu Yakası’nda Adalar ve Şile haricindeki tüm adreslere,
Avrupa Yakası’nda ise; Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Kağıthane, Sarıyer, Bahçelievler, Bağcılar, Bakırköy, Bayrampaşa, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Zeytinburnu ilçeleri dahilinde bulunan tüm adreslere teslimatımız vardır.
Teslimat adresinizi belirlerken, “iş yeri” ni seçerek bizi bilgilendirmeniz yeterlidir.
Teslimat günlerimiz; Salı ve Çarşamba günleridir.
Abonelik başlangıcında seçtiğiniz gün ve saat aralığında paketiniz adresinizde size teslim edilir.
Tariflerimiz ve ürünlerimizin kalitesi kadar teslimata da önem veriyoruz. Seçmiş olduğunuz saat aralığına uymak için elimizden geleni yapıyoruz. Hiç istemesek de aşırı trafik ve hava şartları gibi elimizde olmayan sebeplerden dolayı teslimatınız seçmiş olduğunuz saat aralığında size ulaştırılamayabilir. Bu durumda sizi önceden bilgilendireceğiz.
Taze Şef paketiniz Scotty kuryeleri tarafından size teslim edilmektedir.
Paket içinde bulunan gıda malzemeleri, günlük olarak tedarik edilir ve depolanmaz. İzolasyonlu özel paketylememiz sayesinde taptaze olarak size ulaşır.
Teslimat tarihi ve adresinde yapacağınız değişiklikler için bize Canlı Destek’ten yazabilir ya da 0216 5745574’den bize ulaşabilirsiniz.
Tarif, Malzeme, Paketleme ve Menüler
Paket seçiminize göre 2 kişinin, 3 öğün yemeğini hazırlaması için gerekli olan tüm gıda malzemeleri, 3 farklı tarif kartı, yemeğin hazırlık ve pişirme aşamasında yardımcı olacak bazı malzemeler ve daha fazlası...
Mutfak araç-gereçleri (tencere, tava gibi..) ve her mutfakta bulunan tuz, karabiber ve zeytinyağı dışında, ihtiyacınız olan tüm malzemeleri size gönderiyoruz.
Tariflerimiz, ekibimizde bulunan şefler ve diyetisyenlerin ortak çalışması sonucunda oluşturuluyor.
Kendi içinde zorluk dereceleri değişiklik göstermesine rağmen, tüm tarifler pratik ve herkes tarafından kolayca uygulanabilir şekilde hazırlanmıştır.
Tariflerimiz her hafta yenilenmektedir. Taze Şef’te bir kez yediğiniz yemeği bir daha yemeniz 1 seneden fazla sürecektir.
İlgili tarifin sayfasında porsiyonların besin değerleri hakkında diyetisyenimizin hazırladığı bilgiler mevcuttur.
Tarifleri 1 hafta içerisinde yapmanızı ve malzemeleri tüketmenizi öneririz.
Vejetaryen paket seçeneğimiz mevcuttur.
Şu an için glutensiz paket seçeneğimiz bulunmuyor. Böyle bir talebiniz var ise lütfen bizimle info@tazesef.com üzerinden iletişime giçiniz.